Поширені запитання

Новому абоненту

1. Як підключити послугу Інтернет?

Зверніться до нашого сервісно-інформаційного центру будь-яким зручним способом:

-залиште заявку на сайті maxnet.ua;
-напишіть нам в чаті на сайті maxnet.ua;
-за телефонами 0800-31-0700 або 0800-31-0909.

Ми зв’яжемося з Вами, перевіримо наявність покриття та запропонуємо зручний час для підключення. Також ми допоможемо обрати оптимальний тариф та надамо роутер, якщо він потрібний.У визначений час до Вас прийде майстер, прокладе кабель до Вашої квартири, виконає підключення до обладнання та внесе необхідні налаштування. Вам буде надано протокол замовлених послуг і обладнання, номер особового рахунку та дані для входу в особистий кабінет. Далі Вам необхідно сплатити вартість підключення та тарифу протягом наступних 7 днів.

Звертаємо Вашу увагу! Інтернет працюватиме одразу після підключення. Доступ може буде обмежено тільки у тому випадку, якщо Ви не поповните рахунок через 7 днів після початку надання послуг

Повернутися до початку

2. Послуги будуть активні одразу чи потрібно внести кошти?

Послуга буде доступна без поповнення протягом 7 днів після підключення. В цей термін Вам необхідно буде оплатити вартість робіт з підключення і тарифний план. Після закінчення 7 днів ця сума буде списана з рахунку, якщо оплата не була проведена, баланс стане негативним, а послуга — неактивною.

Повернутися до початку

3. Як обрати швидкість інтернету?

Оптимальна швидкість залежить від того, для чого ви зазвичай використовуєте інтернет, та скільки пристроїв підключаються до мережі одночасно. Ми пропонуємо обирати тариф «До 100 Мбіт/с», якщо Ви використовуєте інтернет для звичайних дій (сайти, програми для спілкування), а в мережі одночасно небагато пристроїв.

Якщо є необхідність швидко завантажувати великі обсяги даних, Ви граєте в ресурсоємні онлайн-ігри чи ведете трансляції, а до мережі одночасно може підключатися багато пристроїв, пропонуємо обрати один з гігабітних тарифів. Зупиніть вибір на 1 Гбіт/с, якщо Вам необхідний максимально широкий канал зв’язку, або оберіть 300 чи 500 Мбіт/с, якщо вважаєте, що 1 Гбіт/с – це забагато.

Повернутися до початку

4. Як підключити послугу «Телебачення»?

Зверніться до нашого сервісно-інформаційного центру будь-яким зручним способом:

-залиште заявку на сайті maxnet.ua;
-напишіть нам в чаті на сайті maxnet.ua;
-за телефонами 0800-31-0700 або 0800-31-0909.

Ми зв’яжемося з Вами, перевіримо наявність покриття та запропонуємо зручний час для підключення. Також ми допоможемо обрати технологію та надамо необхідне обладнання (карта активації, САМ-модуль, приставка), якщо ви хочете дивитися додаткові телеканали. У разі, якщо виобираєте «Базовий» пакет за аналоговою технологією, додаткового обладнання не потрібно.У визначений час до Вас прийде майстер, прокладе кабель до Вашої квартири, виконає підключення до обладнання та внесе необхідні налаштування. Вам буде надано договір, номер особового рахунку та дані для входу в особистий кабінет. Далі Вам необхідно сплатити вартість підключення та тарифу.

Звертаємо Вашу увагу! Телебачення працюватиме одразу після підключення. Доступ може буде обмежено тільки у тому випадку, якщо Ви не поповните рахунок через 7 днів після початку надання послуг.

Повернутися до початку

5. Як обрати технологію телебачення?

«Макснет» надає послугу «Телебачення» за чотирма технологіями: АКТБ, DVB-C, IPTV і Web TV.

Вибір технології залежить від наявності нашого покриття, вашого обладнання та побажань за кількістю каналів.

Обирайте аналогове кабельне телебачення (АКТБ), якщо за Вашою адресою є покриття кабельним, а Ви не бажаєте купувати додаткове обладнання. Зверніть увагу, доступно буде тільки 70 телеканалів в аналоговій якості

Зупиніть вибір на DVB-C, якщо Вас цікавить цифрове телебачення та розширений перелік каналів. Зверніть увагу, якщо ви хочете дивитися додаткові телеканали, знадобиться додаткове обладнання, яке сплачується окремо (модуль та карта активації). Підключення можливе за умови наявності покриття.

Радимо підключити IPTV, якщо ви мешкаєте в квартирі і вам не потрібні зайві дроти. Підключення відбувається звичайним патч-кордом від роутера. Якщо ви не використовуєте Smart TV, також знадобиться додаткове обладнання (приставка). Таке телебачення можна дивитися з комп’ютера. Підключення доступно для всіх абонентів послуги «Інтернет» у багатоквартирних будинках.

Для всіх абонентів послуги «Інтернет» ми пропонуємо ще більш зручну технологію Web TV. Встановіть додаток «Макснет ТБ» на смартфон, телевізор або планшет та дивіться улюблені канали з чотирьох пристроїв одночасно!

Повернутися до початку

6. Як підключити послугу Відеоспостереження?

Зверніться до наших спеціалістів будь-яким зручним способом:

-залиште заявку на сайті maxnet.ua;
-напишіть нам у чаті на сайті maxnet.ua;
-Зателефонуйте 0800-31-0909 або 0800-31-0800 або (057) 720-9-960.

Ми зв’яжемося з Вами, визначимо зручний час для огляду майбутнього місця встановлення системи. У запланований час до Вас прийде майстер, щоб визначити кількість і тип камер, врахує архітектурні особливості. Далі ми зробимо комерційну пропозицію з декількома варіантами реалізації системи. Разом ми визначимо оптимальний склад і розташування системи та заплануємо роботи.

Майстри встановлять камери та інше необхідне обладнання, налаштують систему та продемонструють її роботу. Також Ви отримаєте рекомендації щодо користування і підпишете договір. Надалі ми підтримуємо роботу реалізованих проектів.

Повернутися до початку

7. Скільки коштує підключення?

Вартість підключення складається з вартості кабелю всередині квартири, роботи майстра і додаткових послуг.

Ціна кабелю по квартирі:
вита пара UTP 5 (до 100 Мбіт / с) — 5 грн/м
вита пара UTP 5E (до 1000 Мбіт / с) — 7 грн/м
коаксіальний кабель (для ТБ) — 5 грн/м
Кабель до квартири — 1 грн.
Робота майстра — 50 грн за підключення кожної точки.
Обтиск кабелю — 25 грн за 1 шт.
Патчкорд — 50 грн/шт (без урахування вартості кабелю)
За деякими адресами діють спеціальні умови підключення. Подивитися перелік адрес можна тут: Нестандартні умови підключення Дізнатися більше можна за телефонами 0800-31-0700, 0800-31-0909.

Повернутися до початку

8. Як сплачувати підключення?

Будь ласка, не передавайте майстру готівку! Вартість підключення та тарифного плану оплачується на ваш особовий рахунок, його буде вказано в протоколі замовлених послуг. У цьому документі майстер вкаже суму, яку необхідно внести за підключення.

Послуга буде доступна без поповнення протягом 7 днів після підключення. В цей термін Вам необхідно буде сплатити вартість робіт з підключення і тарифний план. Після закінчення 7 днів ця сума буде списана з рахунку, якщо оплата не була проведена, баланс стане негативним, а послуга — неактивною.

Повернутися до початку

9. Мені потрібно мати документи при підключенні?

Так, будь ласка, подбайте про те, щоб Ви могли надати паспорт особи, на яку буде оформлено договір.

Якщо вдома немає особи, з якою буде складено договір, можна залишити її паспорт повнолітній особі.

Повернутися до початку

10. Ви надаєте роутери та приставки для ТБ?

Так, ми надаємо обладнання, яке потрібно для користування нашими послугами. Подивитися каталог пристроїв від «Макснет» можна за посиланням: https://help.maxnet.ua/uk/equipment

Обрати потрібне обладнання допоможуть наші спеціалісти, телефонуйте 0800-31-0800.

Повернутися до початку

Деталі підключення послуг

1. Я вже користуюся послугою Інтернет, як підключити Телебачення?

Це залежить від того, яка технологія ТБ Вас зацікавила. Якщо Ви обираєте Web TV, Вам навіть не треба звертатися до нас. Просто встановіть додаток на свої пристрої, введіть номер особового рахунку та почніть користування послугою. Перший місяць – у подарунок, надалі за послугу буде зніматися фіксована абонентська плата.

Так само не потрібно викликати майстра, якщо Ви будете користуватися послугою IPTV. Вам буде потрібно звернутися до нашого сервісно-інформаційного центру будь-яким зручним чином (замовити зворотний дзвінок, написати у чаті на сайті maxnet.ua або зателефонувати за номером телефону 0800-31-0800). Ми повідомимо, що робити далі, та переведемо Вас з послуги «Інтернет» на послугу «Інтернет + ТБ».

Якщо ви обираєте кабельне телебачення (АКТБ або DVB-C), то буде потрібно викликати майстра, щоб завести кабель до Вашої квартири та підключити послуги. Зверніться до нас щоб обрати зручні дату та час візиту спеціаліста. Після підключення ми переведемо Вас з послуги «Інтернет» на послугу «Інтернет + ТБ». Абонплата буде змінена відповідно до актуальних тарифів.

Повернутися до початку

2. Я бачу ваше обладнання в будинку, чому ще не можна підключитися?

Нам потрібно трохи часу, щоб вирішити юридичні питання та налагодити роботу системи. Ми прикладаємо максимум зусиль, щоб всі наші абоненти були задоволені якістю послуг, тому уважно й відповідально ставимося до запуску послуг у будинку.

Повернутися до початку

3. Ви можете підключити мене оптичним кабелем до квартири?

Так, можливість підключення абонентів оптичним кабелем до квартири є. Умови та вартість підключення обговорюються окремо.

Зверніть увагу, що роутер і комп’ютер не призначенні для підключення оптоволоконного кабелю. Тому необхідно додатково встановити спеціальний медаіконвертер. До нього буде підключатися оптоволокно, а з нього виходити вита пара для підключення Ваших пристроїв. Також необхідно зазначити, що оптичне волокно дуже чуттєве до перегинів та будь-яких деформацій. Тож треба бути дуже обережними під час його експлуатації в квартирі.

Повернутися до початку

4. Що таке Web TV та як його підключити?

Web TV — це послуга для абонентів «Макснет», яка зробить перегляд ТБ максимально зручним. Сервіс доступний у вигляді додатку «Макснет ТБ» для пристроїв на Android і iOS у мережі провайдера.

Абонентам Web TV доступно для перегляду понад 120 каналів («Базовий» та додаткові тематичні пакети телеканалів). Web TV дозволяє дивитися телепрограму, ставити трансляцію на паузу та підключати одночасно до 4 екранів. Перший місяць користування послугою – у подарунок.

Щоб підключити послугу:

1. Завантажте додаток «Макснет-ТБ» з Google Play / App Store або завантажте apk-файл, встановіть і запустіть його.
2. Під час першого запуску оберіть тип пристрою, який використовуєте для перегляду, а потім введіть пароль, який також є номером Вашого особового рахунку.
3. Протягом тестового періоду (30 днів) дивіться безкоштовно понад 120 телеканалів.
4. Після закінчення тестового періоду з особового рахунку абонента починає зніматися абонплата за користування послугою. Сума щомісячної абонплати за послугою «Web TV» дорівнює вартості пакета телебачення «Базовий». Додаткові пакети телебачення (Web TV) абонент може замовити додатково через особистий кабінет, відповідно до вартості, вказаної на сайті у розділі «Додаткове пакетування послуги Web TV».

Повернутися до початку

5. В мене в квартирі вже є кабель, можна використати його?

Так, швидше за все кабель, який знаходиться у Вашій квартирі можна підключити до нашого обладнання у під’їзді. Майстер матиме з собою запас кабелю про всяк випадок. Якщо Ваш кабель ушкоджено, або він не підходить під тариф інтернету, який Ви збиралися підключити, буде використано наш кабель.

Повернутися до початку

6. Чим відрізняються різні технології телебачення?

Кабельне телебачення буває аналоговим (АКТБ) і цифровим (DVB-C) та поставляється по коаксіальному кабелю. Сигнали телеканалів передаються на приймальне обладнання компанії-кабельного оператора, далі вони кодуються і надходять до абонентів.

Кількість каналів для послуги АКТБ – обмежено (70), для підключення не потрібне додаткове обладнання, якість зображення – аналогова. У DVB-C додатково доступні тематичні пакети, для їх перегляду потрібне додаткове обладнання, якість – цифрова.

IPTV є сучасним стандартом інтерактивного телебачення за інтернет-протоколом (IP). Відрізняється високою роздільною здатністю зображення, широким вибором програм і інтерактивністю. Зазвичай IPTV підключається через роутер і спеціальний медіаплеєр, який ще називають тюнер, приставка або STB (set-top box).

Web TV - це технологія, у якій ТБ-сигнал передається через інтернет, а для користування послугою потрібно встановити додаток. Для перегляду підходять не тільки телевізори, але і смартфони / планшети. До телевізору Web TV також підключається через роутер і приставку. Завдяки використанню технології TCP сигнал є більш стабільним, а перегляд – приємним.

Повернутися до початку

7. В мене буде сіра чи біла ІР-адреса?

У кожен тариф за послугою «Інтернет», не залежно від технології та місця підключення, включено статичну реальну (білу) адресу.

Повернутися до початку

8. Як підключити / відключити додаткові телеканали?

Підключити додаткові телеканали можна через особистий кабінет або зателефонувати до нашого сервісно-інформаційного центру. Логін та пароль від особистого кабінету вказано в документах, які залишить майстер при підключенні. Якщо ви їх загубили, можна відновити інформацію через наших операторів. Перелік додаткових пакетів телеканалів можна подивитися на нашому сайті.

Щоб відключити додаткові пакети, зверніться до нас будь-яким зручнім чином (зворотний дзвінок або у чаті на сайті maxnet.ua / за номером телефону 0800-31-0800). Ми відключимо послугу і зробимо перерахунок, якщо це необхідно.

Повернутися до початку

9. Чи можна обрати тільки ті телеканали, які я дивлюся?

Нажаль, це неможливо. Медіагрупи надають провайдерам кабельного телебачення право на трансляцію пакетів каналів. Ми можемо ретранслювати їх тільки у тому вигляді, у якому вони до нас дійшли та не маємо право розділяти канали та змінювати вартість.

Повернутися до початку

10. Чому мені запропонували підключати оптику до квартири?

Деякі багатоповерхівки ми підключаємо за провідною технологією PON. Вона передбачає більш стабільний сигнал, мінімальну кількість збоїв у системі та незалежність від електропостачання. Її головна особливість – до квартири абонента підводиться оптоволоконний кабель. Щоб конвертувати сигнал з оптичного на електричний, використовується абонентський термінал. Ми надаємо його у відповідальне зберігання за 1 грн. Якщо Ви не хочете зайвого обладнання у квартирі, можна встановити термінал у тамбурі. Далі до нього звичним чином підключається Ваш роутер або комп’ютер.

Зверніть увагу, підключення за такою технологією не впливає на вартість тарифу.

Повернутися до початку

11. Чи можу я підключити окрему послугу IPTV?

Ні, нажаль, такої можливості немає. Послуга IPTV надається тільки у комплексі з послугою «Інтернет» у багатоквартирних будинках.

Повернутися до початку

Абоненту у приватному секторі

1. Як відбувається підключення?

Зверніться до нашого сервісно-інформаційного центру будь-яким зручним способом:

• залиште заявку на сайті maxnet.ua;
• напишіть нам в чаті на сайті maxnet.ua;
• за телефонами 0800-31-0700 або 0800-31-0909.

Ми зв’яжемося з Вами, перевіримо наявність покриття та запропонуємо зручну дату підключення. Також ми допоможемо обрати оптимальний тариф та надамо необхідне для підключення обладнання (абонентський термінал для конвертації оптичного сигналу в електричний, роутер). Вартість підключення буде та обладнання буде повідомлена Вам при консультації.

У визначений час до Вас прийде майстер, прокладе кабель до Вашого будинку, встановить обладнання та внесе необхідні налаштування. Вам буде надано договір, номер особового рахунку та дані для входу в особистий кабінет. Далі Вам необхідно сплатити вартість підключення та тарифу протягом наступних 7 днів.

Звертаємо Вашу увагу! Інтернет працюватиме одразу після підключення. Доступ може бути обмежено тільки у тому випадку, якщо Ви не поповните рахунок через 7 днів після початку надання послуг.

Повернутися до початку

2. Що таке PON?

PON або Passive Optical Network — це технологія пасивних оптичних мереж, яка передбачає використання оптоволоконного кабелю на всьому відрізку від провайдера до абонента. Елементи мережі — пасивне обладнання, тому збої в роботі зведені до мінімуму, немає залежності від електропостачання, а швидкість з'єднання — стабільна.

Переваги технології:

1. Незалежність від електропостачання в районі. Для роботи інтернету досить, щоб живлення було в будинку. За наявності джерела безперебійного живлення, інтернет продовжить працювати, якщо вимкнеться світло.

2. Для підключення використовується оптоволоконний кабель. Він відрізняється від «витої пари» відсутністю металевих частин, тому гроза не створює небезпеку, а ще, він не цікавить злодіїв. Сигнал через оптоволокно передається без втрат і завжди стабільний.

3. Абонент отримує свій особистий високошвидкісний канал зв'язку. Від центрального до домашнього обладнання немає вузлів, які можуть негативно вплинути на з'єднання.

4. Для конвертації з оптичного сигналу в електричний використовується абонентський термінал. Це маленький пристрій, до якого далі підключається роутер або комп'ютер, його легко сховати.

Повернутися до початку

4. Що таке абонентський термінал?

Абонентський термінал — це пристрій, який використовується для підключення інтернету за технологією PON у приватному секторі. Через оптоволокно до Вашого будинку приходить сигнал в оптичній формі. Далі його потрібно конвертувати в електричну форму, щоб підключити інтернет до Вашого роутера чи комп’ютера витою парою. Абонентський термінал використовується саме для цього.

Повернутися до початку

5. Яке телебачення я можу підключити?

У приватному секторі для підключення доступне телебачення за технологією Web TV.

Сервіс надається у вигляді додатку «Макснет ТБ» для пристроїв на Android і iOS у мережі провайдера. Для перегляду підходять не тільки телевізори, але і смартфони / планшети. До телевізору Web TV підключається через роутер і приставку.

Абонентам Web TV доступно понад 120 каналів («Базовий» та додаткові тематичні пакети телеканалів). Web TV дозволяє дивитися телепрограму, ставити трансляцію на паузу та підключати одночасно до 4 екранів. Перший місяць користування послугою – у подарунок.

Повернутися до початку

Юридичній особі

1. Як відбуваються підключення?

Зверніться до наших спеціалістів будь-яким зручним способом:

• залиште заявку на сайті maxnet.ua
• напишіть нам у чаті на сайті maxnet.ua
• зателефонуйте 0800-31-1133 або 0800-31-0700 або (057) 720-9-727

Ми зв’яжемося з Вами, визначимо наявність нашого покриття та обговоримо умови підключення, якщо покриття ще нема. Далі домовимося про дату та час для огляду приміщення. У запланований час до Вас прийде майстер, виконає заміри (якщо це необхідно), визначить перелік необхідних робіт. Разом ми оберемо зручний час підключення та заплануємо роботи.

У зазначений час майстри підведуть кабель до Вашого обладнання згідно з визначеними вимогами. Далі роботу послуги буде налаштовано. Ви можете користуватися інтернетом одразу після підключення.

Повернутися до початку

2. Як обрати швидкість?

Для початку, пропонуємо визначитися, гарантований чи негарантований канал Вам підійде.

Організаціям, які потребують максимально стабільного зв'язку і постійної швидкості інтернету, ми пропонуємо підключити гарантований канал. У цьому випадку швидкість з'єднання буде залишатися незмінною навіть під час пікової завантаженості. Тарифи формуються в індивідуальному порядку і коштують дорожче через те, що ми прокладаємо окремий канал зв’язку для Вас. Наш менеджер допоможе обрати оптимальну пропускну здатність з урахуванням Вашої специфіки роботи і вимог.

Якщо Ви хочете підключити звичайний тариф для бізнесу, у нас є 3 швидкісних плани:
- 100 Мбіт/с. Підійде для рішення стандартних завдань: ділове листування, віддалена робота з документами, перегляд сайтів та ін.
- 500 Мбіт/с. Рекомендуємо підключати для організацій, співробітники яких використовують онлайн-сервіси в роботі. Підходить для того, щоб створити локальну мережу для співробітників і бездротову мережу для гостей.
- 1000 Мбіт/с. Підключайте гігабітний тариф, якщо у вас працюють десятки співробітників і потрібна широка смуга пропускання. Така швидкість дозволить працювати з великими обсягами даних і розгорнути ресурси на власному сервері.

Наші співробітники допоможуть остаточно визначитися з тарифом під час консультації.

Повернутися до початку

3. Тарифи відрізняються?

Різниця між тарифами полягає виключно у швидкості, що надається. Статична адреса, стабільність сигналу та будь-які інші параметри не залежать від обраного тарифу.

Виключення – канали з гарантованою швидкістю.

Повернутися до початку

4. Що таке гарантований канал?

Це різновид послуги «Інтернет для бізнесу» від «Макснет», для якого передбачається пряме оптичне підключення до нашого головного обладнання. Таким чином, ми створюємо умови, щоб на шляху сигналу не було перешкод та обладнання, щоб жодні фактори не могли вплинути на роботу послуг. Тарифи за послугою формуються в індивідуальному порядку.

Повернутися до початку

5. Коли ви зможете мене підключити?

Термін виконання підключення залежить від складності та умов робіт. Складні проекти можуть зайняти до 4-х днів. А наш рекорд — 15 хвилин на роботи з підключення. Точні терміни підключення вам можуть озвучити наші менеджери.

Повернутися до початку

6. Яке телебачення надається бізнесу?

Для підключення бізнес-абонентів доступне телебачення за технологією Web TV. Сервіс доступний у вигляді додатку «Макснет ТБ» для пристроїв на Android у мережі провайдера. До телевізору Web TV підключається через роутер і приставку. Бізнес-абонентам Web TV доступно понад 42 канали у пакеті «Базовий» та 3 додаткові тематичні пакети телеканалів: спортивний, музичний та дитячий.

Web TV дозволяє дивитися телепрограму, ставити трансляцію на паузу та підключати необмежену кількість екранів до послуги.

Повернутися до початку

7. Як ведеться документообіг?

Ми надаємо акти виконаних робіт будь яким зручним Вам чином у паперовому чи електронному вигляді. Найчастіше наші бізнес-абоненти обирають Paperless і M.E.Doc.

Повернутися до початку

Послуги та тарифи

1. Як дізнатися, який у мене тарифний план?

Дізнатися свій тарифний план можна використовуючи Особистий кабінет.

Вхід на сторінку особистого кабінету — https://stat.maxnet.ua. Дані для входу (логін і пароль) вказані в протоколі замовлених послуг, виданому при підключенні. Тариф буде вказаний у розділі «Послуги».

Також інформацію про тарифний план може надати співробітник сервісно-інформаційного центру за тел. (057)720-9-720 або 0-800-31-0-800. Дізнатися свій тарифний план також можна за допомогою програми «Мій Макснет» для Android і iOS.

Повернутися до початку

2. Як змінити тариф?

Зміну тарифного плану можна здійснити наступними способами:

• З 1 по 26 число кожного місяця через Особистий кабінет.
Першого числа наступного місяця тарифний план буде змінено і з рахунку буде списана абонплата за новим тарифом.
• Звернутись до наших спеціалістів через чат на сайті або будь-яким зручним для Вас способом.
• Написати листа на пошту abonotdel@maxnet.ua, додавши заяву про зміну тарифу та копію першої сторінки паспорта власника договору.
• Звернутися в центр обслуговування абонентів особисто (з паспортом) і написати заяву про зміну тарифу.

Для підключення тарифів понад 100 Мбіт/с, обов’язкова наявність:

• прокладеного 8-ми жильного кабелю «вита пара»;
• мережевої карти на комп’ютері, яка підтримує швидкість до 1 Гбіт/с;
• роутера, який підтримує швидкість до 1 Гбіт/с по WAN порту.

Компанія «Макснет» може надати гігабітні роутер і мережеву карту, а також здійснити прокладання 8-жильного мережевого кабелю. Ви можете звернутися в сервісно-інформаційний центр через чат на сайті, Мессенджер або Телеграм чи за телефонами (057) 720-9-720 або 0-800-31-0-800, щоб залишити заявку.

Повернутися до початку

3. Як призупинити послуги?

Максимальний сумарний термін, на який можна призупинити послуги в календарному році, становить 6 місяців. Мінімальний строк призупинення – 1 місяць.

На період призупинення не проводиться нарахування абонентської плати і не здійснюється надання послуги. Абонплата знімається тільки за оренду і розстрочку обладнання.

Послуга включається автоматично в терміни, зазначені в заяві. Якщо Вам потрібно повернути послугу раніше зазначеного в заяві строку, зверніться в сервісно-інформаційний центр компанії.

Для призупинення послуг на 1-3 місяці необхідно зв’язатися з нашими спеціалістами одним із таких способів:

• написати у чат на сайті, Мессенджер або Телеграм;
• написати листа на пошту abonotdel@maxnet.ua, приклавши заяву і копію першої сторінки паспорта власника договору;
• звернутися в сервісно-інформаційний центр будь-яким зручним чином.

Зверніть увагу, не можна призупинити окремо послугу «Телебачення» за технологіями АКТБ та DVB-C, якщо у вас підключена комплексна послуга «Інтернет + ТБ».

Повернутися до початку

4. Як підключити іншу послугу?

Якщо Ви вже є нашим абонентом, Ви в будь-який час можете підключити додаткові сервіси:

• інтернет до 1 Гбіт/с;
• аналогове ТБ (за наявності технічної можливості);
• цифрове ТБ Web TV;
• цифрове ТБ DVB-C або IPTV (за наявності технічної можливості);
• відеоспостереження;
• телефонію (міська, VoIP);
• послуги Дата-центру.

Вартість підключення залежить від обраної послуги та поточної наявності покриття у Вашому будинку. Для підключення додаткової послуги Вам необхідно зв’язатися з нашими спеціалістами одним із таких способів:

• залишити заявку через онлайн-чат або за посиланням maxnet.ua/order;
• зателефонувати за номером (057) 720-9-720 або 0-800-31-0-700 (цілодобово);
• звернутися в Центр обслуговування абонентів (Харків, пр. Науки, 43Б, Пн-Пт з 9:00 до 18:00) і залишити заявку після консультації з адміністраторами.

Повернутися до початку

5. Як підключити Web TV до телевізора?

Щоб використовувати послугу, необхідно мати приставку або телевізор на ОС Android. Якщо у Вас Smart TV, який підтримує встановлення додатків з Google Play, додатково купувати приставку не потрібно. У іншому разі — знадобиться медіаплеєр (приставка / set top box) на Android.

Щоб почати користуватися послугою, завантажте наш додаток «Макснет ТБ»

Під час першого запуску програма пропонує вибрати, на якому пристрої вона буде використовуватися. Оберіть пункт "ТБ приставка".

Далі Вам буде запропоновано вибір технології: IPTV (Multicast) / Web TV. Для перегляду Web TV на телевізорі необхідно вибрати другий пункт.

Далі з'явиться повідомлення про згоду користувача та інформація про зняття абонентської плати після промомісяця. Якщо Вас все влаштовує, натисніть кнопку «Продовжити».

На наступному етапі потрібно ввести пароль доступу, яким є Ваш особовий рахунок. У разі невірного введення пароля, на екрані з'явиться повідомлення про помилку. Після натискання кнопки «ОК» на екрані повторно з'являється повідомлення про реєстрацію нового пристрою.

Після авторизації почнеться перегляд телеканалу, який знаходиться першим у списку. При наступних запусках програми відтворення буде починатися з того каналу, на якому був закінчений перегляд.

При першому підключенні послуга активується на тестовий період терміном 30 днів. Під час тестового періоду до перегляду доступні як телеканали з пакету «Базовий», так і додаткові пакети послуги.

Перша абонентська плата знімається в день закінчення тестового періоду. Від послуги можна відмовитися, звернувшись до нашого сервісно-інформаційного центру.

Додаткові пакети ТБ можна активувати самостійно в особистому кабінеті, або звернувшись до наших спеціалістів.

Повернутися до початку

6. Які пакети є в Web TV?

«Базовий» ТБ-пакет складається з 77 каналів загальнонаціонального телебачення.

Додаткові пакети ТБ:

• Кіно Хіт (8 каналів, 25 грн/міс)
• Спорт (5 каналів, 25 грн/міс)
• Пізнавальний (9 каналів, 30 грн/міс)
• HD (7 каналів, 25 грн/міс)
• HD-VIP (6 каналів, 25 грн/міс)
• Розширений (8 каналів, 30 грн/міс)

Перелік каналів у пакетах ТБ можна подивитися за посиланням: https://maxnet.ua/web-tv-b2c-uk/additional-channel-web-tv-uk/#advanced-pack-web-tv-uk

Повернутися до початку

7. Чи можна призупинити тільки послугу «Інтернет», якщо я користуюся комплексною послугою «Інтернет +ТБ»?

Так, якщо Ви користуєтеся телебаченням за технологіями DVB-C або АКТБ. Для призупинення послуг на 1-6 місяців необхідно зв’язатися з нашими спеціалістами одним із таких способів:

• написати у чат на сайті , Мессенджер або Телеграм;
• написати листа на пошту abonotdel@maxnet.ua, приклавши заяву і копію першої сторінки паспорта власника договору;
• звернутися в сервісно-інформаційний центр будь-яким зручним чином.

Якщо Ви користуєтеся послугою «Інтернет +ТБ» за технологіями IPTV або Web TV (які напряму залежать від інтернет-каналу), призупинення окремої послуги «Інтернет» буде неможливим.

Повернутися до початку

Оплата і баланс

1. Як списується абонплата?

Списання абонплати відбувається автоматично 1-го числа кожного розрахункового місяця. Щоб уникнути відсутності послуг, необхідно вносити щомісячний платіж до 1-го числа.

Після оплати послуг рекомендуємо перевірити стан рахунку і переконатися, що сума на вашому рахунку дорівнює сумі щомісячної абонплати або перевищує її. Якщо після списання ваш баланс має від’ємне значення (менше ніж 0 грн), послуги блокуються системою до поповнення рахунку на суму, яка перевищує заборгованість.

Для доступу в інтернет потрібно мати позитивний баланс.

Якщо ви забули поповнити рахунок, ви можете скористатися послугою «Відкладений платіж» у Особистому кабінеті.

Оплатити послуги ви можете будь-яким зручним для Вас способом.

Повернутися до початку

2. Коли потрібно вносити кошти на рахунок?

Щоб уникнути відсутності послуг, радимо поповнювати рахунок до 1-го числа розрахункового місяця. Ми заздалегідь попереджаємо про зняття і вказуємо суму рекомендованого платежу у СМС-повідомленні. Тому радимо вказувати актуальний номер телефону при підписанні договору і сповіщати нас, якщо він змінюється.

Повернутися до початку

3. Як відкласти платіж, щоб отримати доступ до Інтернету з від`ємним балансом?

Ви можете відкласти платіж наступними способами:

1. Через Особистий кабінет на 1 добу (безкоштовно). Поруч із сумою рекомендованого платежу на головній сторінці буде кнопка «Відкласти платіж».
2. Через Особистий кабінет до 5 діб (послуга є платною).
3. Через сервісно-інформаційний центр за телефонами (057) 720-9-720 або 0-800-31-0-800, або через центр обслуговування абонентів за адресою Харків, пр. Науки 43-Б, Пн-Пт с 9-00 до 18-00) (також до 5 діб).

! Звертаємо увагу, відкладення платежу можливе тільки при відсутніх коштах на рахунку. Особистий кабінет доступний при від’ємному балансі за прямим посиланням https://stat.maxnet.ua. Збережіть цю адресу в закладки, щоб мати можливість поповнити рахунок, коли послуга не активна.

Повернутися до початку

4. Як поповнити рахунок?

Оплату можна вносити як готівкою, так і безготівковим способом. Способи поповнення рахунку:

• через Особистий кабінет;
• через додаток «Мій Макснет» для Android та iOS. ;
• використовуючи мобільний банкінг;
• за банківськими реквізитами;
• у центрі обслуговування абонентів через термінал (Харків, пр. Науки 43-Б, Пн-Пт з 9:00 до 18:00)
• в терміналах самообслуговування.

Якщо оплата здійснюється за банківськими реквізитами, платіж може йти до 3-х банківських днів. Інші способи оплати дозволяють зарахувати кошти в термін від 15 хвилин. Тому ми рекомендуємо фізичним особам використовувати платіжні системи.

Більше способів оплати тут: maxnet.ua/payment-uk

Повернутися до початку

5. Як перевірити баланс?

Найбільш зручний та швидкий спосіб перевірки балансу — через Особистий кабінет. У ньому вказується поточний баланс і рекомендований платіж на наступний місяць. Вхід в особистий кабінет передбачає введення логіна і пароля, зазначеного в протоколі замовлених послуг.

Посилання на особистий кабінет —stat.maxnet.ua

Також контролювати стан рахунку можна за допомогою додатку «Мій Макснет» для Android і iOS.

Повернутися до початку

6. Що робити, якщо при внесенні коштів я неправильно вказав особовий рахунок?

Будь ласка, не викидайте чек та зверніться до нашого сервісно-інформаційного центру будь-яким зручним чином, щоб сповістити про помилку. Ми перевіримо інформацію та нарахуємо на Ваш рахунок кошти.

Повернутися до початку

7. Я вніс абонентську плату, а інтернет не працює. Чому?

Активація послуги, зупиненої через нестачу кошт на рахунку, відбувається автоматично. Зарахування коштів на особовий рахунок займає від декількох хвилин до 3 діб, це залежить від способу поповнення. Зазвичай послуги працюють вже через 15 хвилин після поповнення.

Якщо інтернету досі немає, перезавантажте обладнання. Не допомогло? Перевірте, чи було зараховано кошти на рахунок. Його стан можна перевірити через Особистий кабінет або у додатку «Мій Макснет» для Android і iOS.

Дуже радимо не викидати чек після оплати. Якщо сталася помилка, наші оператори запитають у Вас коли, на яку суму і який рахунок Ви поповювали, щоб зарахувати кошти коректно. Також квитанцію можна отримати за запитом в платіжній системі.

Звертайтеся до наших спеціалістів, якщо інтернет не працює, і Ви не бачите коштів на рахунку після його поповнення.

Повернутися до початку

8. Я поповнив рахунок на 6 місяців, але не сповістив про це оператора. Я зможу взяти участь у програмі лояльності «Заплати менше – отримай більше»?

Ми наполегливо просимо абонентів сповіщати про поповнення одразу.

Так нам простіше нарахувати бонусні місяці. Але якщо сталося, що ви пізно сповістили нас про намір участі у програмі лояльності «Заплати менше – отримай більше», ми нарахуємо бонусний місяць у винятковому порядку. Виняток – якщо між поповненням на 6 місяців та сповіщенням нас про це, Ви змінювали тарифний план.

Повернутися до початку

9. Яким чином знімається оплата за послугу Web TV?

Перші тридцять календарних днів користування послугою – надаються у подарунок. Надалі абонентська плата за послугою стягується з Вашого особового рахунку, який було вказано під час першого запуску додатку. Перше зняття коштів відбудеться через 30 діб після початку користування послугою і надалі буде відбуватися 1 раз на місяць.

Зверніть увагу, щоб відмовитися від зняття коштів і роботи послуги, недостатньо видалити додаток з пристроїв, необхідно сповістити наших спеціалістів.

Повернутися до початку

10. Якщо я підключаю послугу чи змінюю тариф у середині місяця, мені необхідно внести повну оплату за місяць?

Ні, наша система автоматично визначає суму за користування послугами від дня початку до кінця місяця. Ії повідомить оператор.

Якщо ви – новий абонент, після підключення Вам буде необхідно сплатити цю суму (плюс суму за підключення) протягом 7 днів.

Якщо Ви вже наш абонент і підключаєте нову послугу або змінюєте тариф, сплатити рекомендується заздалегідь, щоб послуги не відключилися після активації нової послуги.

Повернутися до початку

Труднощі в роботі інтернету

1. Чому може бути відсутнім інтернет?

Причин відсутності інтернету може бути безліч. Часто абонент сам може усунути проблему. В першу чергу, необхідно перевірити, чи підключено кабель до пристрою, перезавантажити роутер, а також перевірити стан рахунку.

Найбільш поширені причини відсутності інтернету

1. Недостатня кількість коштів на рахунку. Щоб перевірити баланс, увійдіть у Особистий кабінет.
2. Збиті налаштування на комп’ютері або в роутері. Перевірити правильність налаштувань можна, керуючись розділом «Як налаштувати підключення?».
3. Проблеми з драйвером мережевої карти. Для перевірки працездатності зайдіть в «Пуск» – «Панель управління» – «Мережеві підключення». Якщо пункт «Підключення по локальній мережі»/«Ethernet» присутній, драйвер працює. Якщо такого пункту немає, встановіть або оновіть драйвер.
4. Обрив кабелю в квартирі або за її межами. Якщо Ви виявили фізичні ушкодження дроту в квартирі або за її межами, повідомте нам.
5. Несправне обладнання. Перевірте, чи реагує роутер або комп’ютер на повторне підключення мережевого кабелю, можливо вийшов з ладу WAN-порт (WAN-порт – для підключення до зовнішньої мережі оператора, LAN-порт – для фізичного підключення Ваших пристроїв).
6. Помилкове блокування з’єднання антивірусною програмою. Перевірте з’єднання, відключивши антивірус, якщо доступ з’явився, змініть налаштування програми або встановіть нову.
7. Відсутність електрики в будинку/квартирі або на вузловому обладнанні.

Первинна діагностика відсутності інтернету

Перед тим, як звертатися в сервісно-інформаційний центр для усунення проблеми, рекомендуємо виконати кілька дій, які допоможуть заощадити Ваш час.

1. Перевірте баланс рахунку (якщо негативний, то необхідно поповнити рахунок).
2. Перевірте, чи на всіх пристроях відсутній інтернет одночасно.
3. Якщо несправність присутня тільки на певних пристроях, при цьому на інших інтернет є, необхідно шукати причину саме у Вашому обладнанні:
• перезавантажте пристрій;
• вимкніть і ввімкніть мережевий кабель (якщо пристрій підключено не по Wi-Fi).

! Якщо самостійно не вдається усунути неполадку, зверніться до оператора сервісно-інформаційного центру за тел. (057) 720-9-720 або 0-800-31-0-800. Ми намагатимемося вирішити проблему в телефонному режимі.

Повернутися до початку

2. Як самостійно відновити з’єднання?

Підключення через роутер:

1. Перевірте індикатор на роутері , що відповідає за доступ в інтернет (найчастіше це значок у вигляді планети);
2. Вимкніть електроживлення роутера на 10-15 секунд. Потім увімкніть. Якщо роутер «завис», то подібна дія усуне неполадку.
3. Вимкніть WAN-кабель від роутера на 10-15 секунд, перш ніж повторно підключити.
4. Переконайтеся, що кабель, який йде до Вашого роутера від нашого комутатора, підключений до правильного порту (він називається WAN / Internet / I-net, і, найчастіше, відрізняється від інших портів за кольором).

Пряме підключення кабелем до ПК або ноутбуку:

Перевірте індикатор з’єднання з мережею в нижній правій частині монітора.

Якщо на ньому відображається червоний хрест – відсутній електричний сигнал до мережевої карти. У цьому випадку спочатку потрібно дізнатися, чи кабель підключено до ПК. Якщо він підключений, необхідно перевірити цілісність кабелю в квартирі. Можливо є пошкодження.

Якщо на індикаторі горить жовтий трикутник, це ознака некоректної роботи мережевої карти або ПК не отримує потрібні мережеві параметри.

Шляхи вирішення: перезавантаження ПК і повторне підключення кабелю. Якщо є можливість, потрібно перевірити, які налаштування отримує мережева карта:

Пуск – Панель управління – Мережа та Інтернет – Центр управління мережами і загальним доступом – Зміна параметрів адаптера – Невизначена мережа (права клавіша миші) – Стан – Відомості.

Якщо обладнання отримує мережеві параметри згідно з тими, які дає оператор (IP-адреса, маска підмережі, шлюз і DNS сервера), потрібно шукати іншу причину неполадки.

У разі, коли IP = 169.254 …… – це означає, що Ваше обладнання не отримує налаштування й їх треба прописати самостійно. Дивіться у розділі «Як налаштувати підключення»

! Якщо самостійно не вдається усунути неполадку, зверніться до спеціаліста сервісно-інформаційного центру за тел. (057) 720-9-720 або 0-800-31-0-800. Ми будемо намагатися вирішити проблему в телефонному режимі.

Повернутися до початку

3. Не працюють окремі сайти / сервіси

Зверніть увагу на повідомлення, яке з’являється на екрані під час спроби зайти на ресурс,що не відповідає.

1. Переконайтеся, що не намагаєтеся потрапити за заблокований веб-сайт згідно з Рішеннями Ради національної безпеки і оборони України. У такому разі на екрані буде повідомлення блокування сайту від провайдера. Повний перелік заблокованих ресурсів вказано на Сайті Президента України.
2. Якщо Ви вводите адресу сайту з клавіатури, переконайтеся у правильності написання. Спробуйте «загуглити» назву ресурсу, можливо, він переїхав на інший домен.
3. Кожен антивірус має власну базу ненадійних сайтів, які блокуються у разі спроби відкриття. Якщо Ви впевнені в безпеці сайту, спробуйте вимкнути антивірус та спробувати ще раз.
4. Якщо раніше ви користувалися ресурсом постійно, а зараз не можете на нього потрапити, спробуйте згадати, чи змінювали Ви налаштування чи не встановлювали підозрілих програм?

Якщо причину встановити не вдається, звертайтеся до наших спеціалістів, ми допоможемо відновити доступ.

Повернутися до початку

4. Що робити, якщо обривається інтернет-з'єднання?

Якщо Ви використовуєте Wi-Fi, це може бути спричинено великою кількістю підключених до Вашої мережі пристроїв. Перевірте, чи не підключилися до роутера сусіди. Для цього завантажте на свій смартфон спеціальний додаток Fing (він доступний власникам Android й iOS). Встановіть, відкрийте й уважно подивіться на список підключених девайсів. Перевірте, чи всі пристрої у переліку вам знайомими.

А для Windows можна скористатися додатком Wireless Network Watcher

Також причиною може бути перенавантаженість радіоефіру Wi-Fi-мережами. Спробуйте перевести роутер на інший канал мовлення. Для цього, зайдіть у його налаштування, знайдіть «Налаштування бездротового режиму» → «Канал». Можна спробувати вгадати, а можна скористатися програмою Wi-Fi Analyzer для Android / Windows  Вона підкаже вільні частоти.

Повне відео про те, як це зробити - тут: відеоінструкція по зміні каналу.

Якщо Ви підключені кабелем, будь ласка, перевірте його цілісність та щільність підключення до порту Вашого комп’ютера. Якщо все гаразд, звертайтеся до нас, ми допоможемо.

Повернутися до початку

5. Чому з'єднання з інтернетом є, але не відкривається жодна сторінка?

Якщо ситуація саме така, то мають працювати програми, що залежать від інтернет-з’єднання. Наприклад, Skype або будь-які інші сервіси, що не потребують відкриття браузера. Тож будь ласка, упевніться, що все дійсно працює, окрім сайтів у браузері.

Далі, якщо Ви підключені через роутер, перезавантажте його.

Перевірте, чи відкриваються сайти з інших пристроїв. Якщо так – проблема суто у девайсі. Перезавантажте його та спробуйте згадати, чи не змінювали ви налаштувань або може завантажували файл, який міг спричинити некоректну роботу. Також спробуйте відкрити сторінки через інший браузер.

Якщо сайти не працюють з жодного підключеного до мережі пристрою, перезавантажте роутер. Також спробуйте підключити кабель напряму до комп’ютера та перевірте ще раз.

Якщо ця проблема виникла під час прямого з’єднання, перезавантажте комп’ютер, відключіть та включіть інтернет-кабель від провайдера. Якщо не допомогло, телефонуйте.

Повернутися до початку

6. Чому інтернет працює повільно?

Причини зниження швидкості в бездротових мережах:

1. Найчастіше проблему спричиняє величезна кількість бездротових мереж в багатоквартирних будинках. Потужні антени роутерів з високими коефіцієнтами посилення заважають одна одній. Коли на будь-якому каналі розташовано забагато мереж, це знижує швидкість і стає важко підібрати вільний канал для свого роутера.

2. Наступна причина - роутер. Він може не підтримувати потрібну швидкість, мати неправильні налаштування (невідповідний стандарт мовлення / перевантажений канал) або просто стояти в неправильному місці. Можна не помічати, що до роутера підключено забагато девайсів, поки один з них не почне завантажувати файли або здійснювати інші затратні за ресурсами дії в інтернеті. Тоді всі інші користувачі відчують просідання швидкості.

3. Також може «гальмувати» обладнання на приймальній стороні: Wi-Fi адаптер або мережева карта. Врахуйте, що вони повинні підтримувати стандарт, на якому мовить роутер. Крім цього, бажано постійно використовувати актуальні драйвери.

4. Інша причина – програмні проблеми. На вашому комп'ютері може непомітно працювати ПЗ, яке «відкушує» на себе частину ресурсів. Наприклад, якщо ви забули вийти з μTorrent або у фоновому режимі відкритий ігровий сервіс, який завантажує оновлення клієнта. Також до програмних проблем відносяться віруси.

5. А ще справа може бути в браузері. Про всяк випадок, перевірте швидкість в іншому. Сьогоднішні сайти вимагають досить великої кількість ресурсів процесора. Це стає серйозною проблемою для «немолодих» пристроїв. Якщо ви користуєтеся Google Chrome, особливо, коли відкрито багато вкладок, ОЗП сильно навантажується.

6. Також можуть впливати антивірусні програми. Через них проходять пакети, які комп'ютер завантажує з інтернету. На це потрібен час, тож швидкість падає.

7. До речі, не варто забувати про те, що «гальмує» не ваш комп'ютер, а запитуваний сервер, перевантажений запитами. Це буде помітно по нерівномірній швидкості при запуску різних сайтів і сервісів. Наприклад, месенджер працює бездоганно, а онлайн-гра гальмує.

8. Також причиною можуть стати інші фактори, такі як морально застарілий комп'ютер (тоді буде гальмувати не тільки інтернет, але і взагалі все), перевищення допустимої довжини «витої пари», неякісний обтиск кабелю, індивідуальні особливості обладнання, а також VPN.

Повернутися до початку

7. Як викликати майстра для ремонта роутера?

Зверніться до нашого сервісно-інформаційного центру будь-яким зручним способом:

• залиште заявку на сайті maxnet.ua;
• напишіть нам у чаті на сайті maxnet.ua;
• за телефонами 0800-31-0800 0800-31-0909.

Ми зв’яжемося з Вами та визначимося з датою виконання сервісних робіт. Але спочатку ми спробуємо допомогти вирішити проблему з роутером за телефоном. Якщо пристрій не вдається переналаштувати віддалено, виставимо заявку на майстра.

У визначений час до Вас прийде майстер та полагодить роутер. Якщо пристрій не підлягає відновленню, ми можемо надати вам новий. Після виконання заявки, ви отримаєте документ з переліком робіт та вартістю. Далі Вам необхідно сплатити цю суму на свій поточний особовий рахунок.

Повернутися до початку

8. Як збільшити швидкість інтернету самостійно?

Для початку відключіть ігрові служби, завантаження торрентів, і все, що може гальмувати роботу процесора і перевірте швидкість знову.

Далі переконайтеся, що ви підключені до інтернету напряму. Для цього перепідключіть кабель з роутера в комп'ютер / ноутбук. Після того, як буде встановлено з'єднання, запустіть перевірку повторно.

Якщо результат кардинально відрізняється в кращу сторону, проблема в роутері або Wi-Fi адаптері. Якщо результати не дуже відрізняються, продовжуємо шукати проблеми.

Оновіть драйвер на мережеву карту / адаптер, перевірте характеристики. Для тарифів понад 100 Мбіт/с потрібні гігабітні роутер і мережева карта.

Перевірте, чи не пошкоджено кабель або конектор.

Після виконання цих дій та отримання змінених показників швидкості, повертаємося до бездротового з'єднання. Зайдіть у налаштування роутера і зробіть наступне:

1. Змініть канал мовлення на менш завантажений ( «Налаштування бездротового режиму» → «Канал»). Повне відео про те, як це зробити - тут: відеоінструкція

2. Перевірте кількість підключених користувачів: «Статистика бездротового режиму» / «Статус» / «Карта мережі» → «Клієнти». Якщо їх більше, ніж потрібно, змініть пароль від Wi-Fi на більш складний. (Як це зробити - тут: Як змінити пароль)

3. Перевірте, в якому режимі працює ваш роутер. ( «Налаштування бездротового режиму» → «Режим»). Якщо в мережі немає застарілих пристроїв, обирайте «11n/ac». Перезавантажте роутер і перевірте результат.

Повернутися до початку

Налаштування інтернету

1. Як налаштувати роутер?

Почнемо з правильного підключення роутера. Перед установкою продумайте майбутнє місце розташування пристрою, дотримуючись таких правил:

• краще вішати прилад на стіну, недалеко від розетки;
• намагайтеся обрати місце подалі від радіотелефону, мікрохвильової печі та інших пристроїв, що працюють на близькій частоті;
• не надто близько до поверхонь, що відбивають (дзеркал);
• в ідеалі, потрібно знайти точку, рівновіддалену від всіх можливих робочих місць в будинку, на практиці - ближче до центру квартири, але не біля несущої стіни.

Для найкращого прийому і передачі сигналу рекомендується розташувати антену вертикально.

Після вибору місця потрібно підключити пристрій до мережі. Вставте шнур живлення в гніздо пристрою і в розетку. Повинна загорітися індикація. Якщо цього не відбулося, перевірте перемикач On / Off на корпусі.

У порт WAN (зазвичай перший порт на корпусі, виділений іншим кольором) слід підключити мережевий кабель провайдера.

Далі візьміть комутаційний кабель і з'єднайте ним порт мережевої карти комп'ютера (або ноутбука) і будь-який з інших портів роутера.

Базові налаштування

Після підключення роутер відразу створить незахищену мережу, назва якої, найчастіше, відповідає моделі роутера. Щоб захистити з'єднання і налаштувати Інтернет, відкрийте браузер на підключеному (не важливо, по Wi-Fi чи кабелю) до роутера комп'ютері / планшеті / ноутбуці. В адресному рядку наберіть адресу роутера: 192.168.0.1 або 192.168.1.1. Найчастіше виробник вказує адресу на корпусі.

Якщо підключитися не вдається, поверніть пристрій до заводських налаштувань. Для цього потрібно натиснути і утримувати близько 10-15 сек кнопку WPS / RESET до частого блимання індикації.

Зверніть увагу, що кнопка RESET не призначена для простого перезапуску роботи пристрою, вона скидає його налаштування.

Після скидання і переходу за адресою роутера, Ви побачите форму введення логіна і пароля. Ці дані також вказані на корпусі, і, найчастіше, за замовчуванням задані як «Логін - admin, пароль - admin». Пізніше бажано змінити пароль на більш складний. Далі потрібно перейти до налаштувань WAN. Шлях до них відрізняється, залежно від моделі роутера:

«Мережа» ( «Network») - «WAN»;

або

«Розширені налаштування» - «Основні налаштування» - «WAN».

Відкриється сторінка, на якій потрібно знайти рядок «Протокол підключення й авторизації у мережі» / «Тип з'єднання» / «WAN connection type» і встановити в ній значення «Отримувати IP автоматично» / «Динамічний IP» / «Dynamic IP».

Далі потрібно знайти поле MAC-адреси (може бути винесено в окреме меню «Mac clone»). Треба записати в нього адресу, закріплену за пристроєм, що було підключено до інтернету до встановлення роутра. «Як дізнатися свою MAC-адресу».

Якщо Ви підключили роутер саме до комп'ютера, на якому користувалися інтернетом спочатку, натисніть на кнопку «Клонувати MAC-адресу» / «Сканувати MAC-адреси підключених клієнтів» (якщо програма знайшла кілька, виберіть той, який зазначений в договорі). Якщо дані про MAC-адресу, прописаному в договорі, були загублені, Вам буде корисне посилання

Після описаних дій потрібно натиснути на кнопку «Зберегти» і на кнопку «Перезавантажити». Після цього роутер з'єднається з Інтернетом і почне його «роздачу».

Щоб захистити мережу паролем, потрібно знову зайти в web-інтерфейс роутера вже за відомою адресою, авторизуватися і перейти до налаштувань бездротового з'єднання. ( «Wi-Fi мережа» / Wireless settings / «Wi-Fi основні налаштування»). У цьому меню можна перейменувати мережу. Далі потрібно знайти рядок «Тип шифрування» / «Wireless security» і вибрати режим шифрування WPA2 / WPA PSK. Якщо є можливість вибрати тип шифрування - скористайтеся AES. Це сучасний спосіб захисту даних, який також забезпечує високу швидкість з'єднання. Наступний крок - придумати і ввести пароль для захисту мережі. Спробуйте використовувати в ньому цифри і латинські букви в різних регістрах. Після призначення пароля збережіть налаштування і перезавантажте пристрій.

На цьому базове налаштування роутера завершено.

Повернутися до початку

2. Що обрати, 2.4 ГГц або 5 ГГц?

Існують два частотні діапазони, в яких може працювати бездротова мережа: 2,4 ГГц і 5 ГГц. Перший діапазон підтримується всіма пристроями, канали на цих частотах зазвичай зайняті. 5 ГГц забезпечує більш високу швидкість, але не підтримується застарілими пристроями. Чим більше мереж ви бачите, відкриваючи список доступних, тим більша ймовірність того, що канали перевантажені і швидкість вашого Wi-Fi не виправдає очікувань.

На частоті 5 Ггц не працюють старі пристрої, сигнал істотно погіршується через перешкоди. Але на цій частоті зазвичай є цілком вільні канали. Тому якщо у вас велике відкрите приміщення і всі телефони і ноутбуки підтримують 5 Ггц, обирайте її.

В іншому випадку, якщо частина Ваших пристроїв не підтримує цю частоту, або якщо в квартирі є багато перешкод для сигналу, рекомендуємо зупинити вибір на 2,4 ГГц.

Повернутися до початку

3. Як налаштувати з’єднання при першому підключенні пристрою?

Якщо ви підключаєте пристрій напряму, без роутера, потрібно перейти в меню «Пуск», «Панель управління», «Мережа та Інтернет», «Центр управління мережами і загальним доступом». Зліва натисніть «Зміна параметрів адаптера» і правою кнопкою натисніть на потрібне вам підключення, оберіть «Властивості». У новому вікні наведіть на назву Вашої мережевої карти і натисніть «Налаштувати». Далі перейдіть на вкладку «Додатково», в списку потрібно знайти пункт «Мережева адреса» (або "Network address", "Local Administrate adress"), оберіть «Значення» і введіть mac-адресу, потім натисніть «ОК».

Якщо підключення відбувається через роутер, досить буде просто підключити кабель від роутера до комп'ютера, і перевірити наступне:
• Перейдіть «Пуск», «Панель управління», «Мережа та інтернет», «Центр управління мережами і загальним доступом»
• Натисніть зліва на «Зміни параметрів адаптера »
• Правою кнопкою натисніть на потрібне Вам підключення і оберіть «Властивості ».
• У новому вікні двічі натисніть на назві Вашої мережевої карти на «Протокол IP версії 4 (TCP / IPv4)»
• Переконайтеся, що вибрано автоматичне отримання IP-адреси і DNS-сервера.

Повернутися до початку

4. Як оновити прошивку на роутері?

Виробники роутерів постійно випускають оновлення вбудованого ПЗ. Це дозволяє подбати про продуктивність пристроїв і виключити проблеми з безпекою. Щоб оновити прошивку:

1. Зайдіть на сайт виробника роутера. Для цього в пошуковому рядку напишіть назву і у перших результатах пошукової видачі знайдіть потрібний сайт.

2. Знайдіть на сайті модель свого роутера. Її можна подивитися на коробці або етикетці. Перейдіть на сторінку моделі.

3. Знайдіть пункт «Підтримка» / «Завантажити» / «ПЗ» / Support / Download / Software.
4. Оберіть і завантажте найсвіжіший файл прошивки (Firmware / Вбудоване ПЗ) зі списку програмного забезпечення.

5. Зайдіть в налаштування роутера. Підключіть КАБЕЛЕМ комп'ютер до роутера, зайдіть в браузер, впишіть в адресний рядок 192.168.0.1 або 192.168.1.1. Найчастіше виробник вказує адресу на корпусі. Далі введіть admin в поле логіна і admin - в поле пароля (якщо не змінювали на інше).

6. Створіть резервну копію налаштувань (вони будуть скинуті після оновлення). Додаткові налаштування > Системні інструменти > Резервна копія та відновлення. Натисніть на кнопку «Резервна копія». Збережіть отриманий файл на комп'ютер.

7. Перейдіть у Системні інструменти > Оновлення вбудованого ПЗ. Прикріпіть завантажений раніше файл прошивки у відповідне поле і натисніть «Оновити».

8. Не відключайте від роутера кабель живлення та мережевий кабель, яким він підключений до комп'ютера. Оновлення займе до 5 хвилин, буде виконано кілька перезавантажень.

9. Після закінчення оновлення переконаємося в тому, що налаштування скинуті до заводських: Системні інструменти > Резервна копія та відновлення. Натисніть «Відновити заводські налаштування».

10. Перейдіть в розділ «Відновлення». Прикріпіть файл, який Ви зберегли під час створення резервної копії. Натисніть «Відновити».

11 Якщо налаштування не відновилися (так буває для деяких прошивок), внесіть їх вручну. Про те, як це зробити, в розділі «Як налаштувати роутер».

Повернутися до початку

5. Як подивитися характеристики мережевої карти?

Натисніть на меню «Пуск», знайдіть у правій частині «Комп’ютер». Натисніть на нього правою клавішею миші та оберіть «Властивості». У новому вікні зліва знайдіть «Диспетчер пристроїв», перейдіть у нього.

У переліку пристроїв знайдіть «Мережеві адаптери», натисніть на трикутник поруч. Оберіть пристрій, у назві якого є Ethernet Controller. Натисніть правою кнопкою миші і оберіть «Характеристики».

Повернутися до початку

6. Як оновити драйвер на мережеву карту?

Натисніть на меню «Пуск», знайдіть у правій частині «Комп’ютер». Натисніть на нього правою клавішею миші та оберіть «Властивості». У новому вікні зліва знайдіть «Диспетчер пристроїв», перейдіть у нього.

У переліку пристроїв знайдіть «Мережеві адаптери», натисніть на трикутник поруч. Оберіть пристрій, у назві якого є Ethernet Controller. Натисніть правою кнопкою миші і оберіть «Оновити драйвер».

Вам буде запропоновано вибір між автоматичним пошуком драйверів та ручним завантаженням файлу з комп’ютера. Спочатку оберіть автоматичний. Якщо комп’ютеру не вдасться знайти драйвери, перейдіть у браузер та введіть такий пошуковий запит: «(модель вашої мережевої карти) завантажити драйвери». Краще завантажити драйвери з сайту виробника. Збережіть найновіший файл (будьте обережні з неперевіреними сайтами) на комп’ютер.

Поверніться до вікна оновлення драйвера. Оберіть завантажений файл на натисніть кнопку «Оновити». Зачекайте закінчення процесу, не перезавантажуйте і не відключайте комп’ютер.

Повернутися до початку

7. Як подивитися та змінити MAC-адресу?

Для того, щоб дізнатися MAC-адресу, натисніть правою кнопкою миші на значку інтернет-з'єднання в правій частині панелі завдань (може бути значок дротового і бездротового з'єднання). Оберіть «Відкрити параметри мережі та Інтернет» або «Центр управління мережами і загальним доступом» для різних версій Windows.

Далі відкриється вікно, в якому потрібно буде знайти «Зміна (налаштування) параметрів адаптера».

На наступній сторінці потрібно буде натиснути правою кнопкою миші на значку з'єднання Ethernet і вибрати пункт «Властивості».

У новому вікні підведіть курсор миші до рядка під написом «Підключення через». Після цього з'явиться спливаюче вікно з MAC-адресою мережевої карти.

Якщо Вам потрібно змінити MAC, біля напису «Підключення через» натисніть на кнопку «Налаштувати».

Відкриється нове вікно, в якому потрібно буде знайти вкладку «Додатково». Ви побачите список, оберіть пункт «Мережева адреса» або «Network address». Збоку списку є поле, позначене порожнім кружком і словом «Значення». Потрібно активувати цю позицію і ввести нове значення MAC-адреси в порожнє поле. Після натискання на кнопку «ОК» адреса мережевої карти буде змінена.

Повернутися до початку

Налаштування телебачення

1. Як пересканувати ТБ-тюнер?

Відшукайте розділ «Трансляції».

1. Відкрийте пункт «Автоматичне налаштування»

2. Вкажіть джерело сигналу: антена, кабель, супутник.

3. Визначте тип каналів – цифрове мовлення.

4. Натисніть на кнопку «Пошук» і оберіть «Повний» варіант, а далі – «Сканування».

5. Чекаєте завершення налаштування.

6. Знайдіть «Зберегти» розпочинайте перегляд.

Повернутися до початку

2. Як налаштувати ТБ-приставку OZONE?

Інструкція користувача приставкою за посиланням: OZONE 4K Інструкція

Повернутися до початку

3. Як налаштувати ТБ-приствку X PRO?

Інструкція користувача приставкою за посиланням: X-Pro Інструкція

Повернутися до початку

4. Як налаштувати ТБ-приствку Х 96?

Інструкція користувача приставкою за посиланням:

Повернутися до початку

5. Що робити, якщо не працюють телеканали цифрового ТБ?

Якщо не працюють тільки канали пакету «Базовий», потрібно перевірити та перепідключити кабель, який підключено до Вашого телевізора / приставки. У разі, коли не працюють також додаткові пакети, крім кабелю перевірити та перепідключити модуль умовного доступу та карту активації.

Якщо це не допомогло, зверніться до нашої технічної підтримки будь-яким зручним способом:
• залиште заявку на сайті maxnet.ua;
• напишіть нам в чаті на сайті maxnet.ua;
• за телефонами 0800-31-0700 або 0800-31-0909.

Повернутися до початку

6. Як змінити мову інтерфейсу приставки?

На приставці необхідно відкрити «Налаштування», «Система», «Мова і введення».
Далі оберіть потрібну мову і поверіться в головне меню.

Повернутися до початку

7. Як підключити Web TV?

Щоб використовувати послугу, необхідно мати приставку або телевізор на ОС Android. Якщо у Вас Smart TV, який підтримує встановлення додатків з Google Play, додатково купувати приставку не потрібно. У іншому разі – знадобиться медіаплеєр (приставка, set top box) на Android.

Щоб почати користуватися послугою, завантажте наш додаток «Макснет ТБ»

Під час першого запуску програма пропонує вибрати, на якому пристрої вона буде використовуватися. Оберіть пункт "ТБ приставка".

Далі Вам буде запропоновано вибір технології: IPTV (Multicast) / Web TV. Для перегляду Web TV на телевізорі необхідно вибрати другий пункт. Далі з'явиться повідомлення про згоду користувача та інформація про зняття абонентської плати після пробного місяця. Якщо Вас все влаштовує, натисніть кнопку «Продовжити».

На наступному етапі потрібно ввести пароль доступу, яким є Ваш особовий рахунок. У разі неправильного введення пароля, на екрані з'явиться повідомлення про помилку.

Після натискання кнопки «ОК» на екрані повторно з'являється повідомлення про реєстрацію нового пристрою. Після цього почнеться перегляд телеканалу, який знаходиться першим у списку.

Під час наступних запусків програми відтворення буде починатися з того каналу, на якому був закінчений перегляд. При першому підключенні послуга активується на тестовий період терміном 30 днів. Під час тестового періоду до перегляду доступні як телеканали з пакету «Базовий», так і додаткові пакети послуги.

Абонентська плата знімається в день закінчення тестового періоду.

Від послуги можна відмовитися звернувшись до нашого сервісно-інформаційного центру. Додаткові пакети ТБ можна активувати самостійно в особистому кабінеті, або звернувшись до наших спеціалістів.

Повернутися до початку

Обладнання

1. Як обрати роутер?

У першу чергу звертайте увагу на пропускну спроможність WAN-порта і її відповідність Вашому тарифному плану. WAN-порт – це роз'єм, до якого підключається мережевий кабель від провайдера. Якщо його пропускна спроможність – 100 Мбіт/с, а Ви підключаєте гігабітний тариф, Ви не отримаєте бажаної швидкості. Для таких тарифів потрібен порт 1000 Мбіт.

Також зверніть увагу на діапазони, у яких працює роутер. Краще, щоб він підтримував і 5 ГГц, і 2,4 ГГц, щоб можна було створювати мережу, орієнтуючись на підключені пристрої.

Інше важливе питання – стандарти роботи. Роутер обов’язково має підтримувати 802.11n, щоб забезпечити високу швидкість мережі.

Кількість антен у роутера для домашнього використання важлива тільки у разі, якщо вам потрібний потужний сигнал на великій площі. У інших випадках двох антен цілком достатньо.

Повернутися до початку

2. На роутері зазначено «до 300 Мбіт/с», він підходить для гігабітних тарифів?

«До 300 Мбіт/с» зазвичай означає, що роутер може видати такий показник для передачі даних між пристроями всередині домашньої мережі. Наприклад, коли ви транслюєте кіно на телевізор, або завантажуєте файли у домашнє сховище. Швидкість інтернету, яку роутер може прийняти від провайдера і роздати далі пристроям, визначається пропускною спроможністю WAN-порту.

Це роз'єм, в який підключається кабель від вашого провайдера. Якщо WAN-порт — 100-мегабітний, то швидкість інтернету становитиме не більше 100 Мбіт/с. Неможливо роздати більше, ніж прийнято, тому такі роутери не підходять для тарифів 300, 500 і 1000 Мбіт/с.

Повернутися до початку

3. Умови оплати роутера у розстрочку

Нові та діючі абоненти «Макснет» можуть придбати у розстрочку роутери.

Термін розстрочки – 3 місяці.

Перелік та вартість обладнання:

1. Totolink N300RT (тариф до 100 Мбіт/с) - 165,00 грн/міс
2. Keenetic KN-1310 (тариф до 100 Мбіт/с) - 336,00 грн/міс
3. Totolink A3002RU (тарифи до 300, 500, 1000 Мбіт/с) - 477,00 грн/міс

Перший платіж за розстрочку необхідно внести протягом 7 днів після надання роутера. Налаштування роутера не включено у вартість пристрою (за винятком придбання під час підключення послуги).

Повернутися до початку

4. Яке обладнання потрібно, щоб підключити гігабітний тариф?

Для підключення тарифів понад 100 Мбіт/с, необхідна обов’язкова наявність:

• прокладеного 8-ми жильного кабелю «вита пара»;
• мережевої карти на комп’ютері, яка підтримує швидкість до 1 Гбіт/с;
• роутера, який підтримує швидкість до 1 Гбіт/с по WAN порту.

Компанія «Макснет» може надати гігабітні роутер і мережеву карту, а також здійснити прокладку 8-жильного мережевого кабелю.

Повернутися до початку

5. Як обрати ТБ-приставку?

Якщо ви підключаєте цифрове телебачення від «Макснет», ми радимо обирати приставку з переліку нашого доступного обладнання. Зараз на ринку досить багато різних моделей ТБ-тюнерів і медіаплеєрів, нажаль, у нас не має можливості перевіряти кожну модель на сумісність з нашими послугами та інші можливості, тому ми не можемо радити нічого, з чим не працюємо.

Ми обрали для наших абонентів найбільш оптимальні за співвідношенням «ціна-якість» приставки і ми переконані в їх надійності роботи. Наразі для перегляду IPTV і Web TV«Макснет» надає такі приставки:

• Ozone HD 4K
• R-TV BOX X10 PRO
• X96 Max

Кожну з них можна придбати в розстрочку на 6 та 12 місяців, а також взяти в оренду.

Модель обладнання Вартість розстрочки на 6 міс, грн / міс (З ПДВ) Вартість розстрочки на 12 міс, грн / міс (З ПДВ)
1 Медіаплеєр RTV Box X10 Pro 267,00 150,00
2 Медіаплеєр X 96 Max 230,00 115,00

Повернутися до початку

6. Мені потрібна приставка, якщо в мене Smart TV?

Сьогодні компанії-виробники SMART TV телевізорів використовують 3 операційні системи: Tizen від Samsung, WebOS 2.0 від LG та Android від Sony і Philips. Приставка необхідна в тому випадку, якщо Ви хочете підключити послугу Web TV, або IPTV через наш додаток «Макснет ТБ», а Ваш телевізор працює НЕ на ОС Android.

Якщо Ваш телевізор використовує Android і підтримує завантаження додатків з Google Play, приставка не потрібна.

Власникам телевізорів на інших ОС компанія також надає можливість переглядати IPTV телебачення через наш плейліст. Для цього необхідно встановити відповідний додаток для Вашого телевізора (IPTV-плеєр), і в налаштуваннях прописати посилання на плейлист з нашого сайту: http://iptv.maxnet.ua/playlist.m3u

Повернутися до початку

7. Умови придбання ТБ-приставок у розстрочку

Нові та діючі абоненти «Макснет» можуть придбати телевізійну приставку в розстрочку на 6 або 12 місяців. Це дозволить рівномірно розподілити витрати, платежі будуть включені в абонентську плату за Вашим рахунком.

Перелік та вартість обладнання:

Модель обладнання Вартість розстрочки на 6 міс, грн / міс (З ПДВ) Вартість розстрочки на 12 міс, грн / міс (З ПДВ)
1 Медіаплеєр RTV Box X10 Pro 267,00 150,00
2 Медіаплеєр X 96 Max 230,00 115,00


Перший платіж за розстрочку необхідно внести протягом 7 днів після надання приставки. Налаштування приставки не включено у вартість пристрою (за винятком придбання під час підключення послуги).

Повернутися до початку

8. Ви використовуєте «виту пару» чи оптоволокно?

Це залежить від технології, за якою підключається абонент. Якщо це FTTx у багатоквартирних будинках – оптоволокно прокладається до нашого обладнання, яке встановлюється на технічному поверсі. До обладнання абонентів прокладається «вита пара».

Оптоволокно до квартири прокладається в індивідуальному порядку.

Якщо йдеться про PON у приватному секторі, оптичне волокно прокладається у будинок, встановлюється спеціальне обладнання для конвертації сигналу (абонентський термінал). До нього «витою парою» підключається роутер чи комп’ютер абонента.

У будь якому випадку оптоволокно неможливо підключити до Ваших пристроїв без додаткового обладнання.

Повернутися до початку

Особистий кабінет

1. Як зайти в Особистий кабінет?

У кожного абонента, який користується послугою Інтернет або ТБ, з моменту підключення доступний вхід в Особистий кабінет. Майстер при підключенні видає протокол замовлених послуг, де прописані логін і пароль для доступу.

Вхід на сторінку особистого кабінету — https://maxnet.ua/stat

Якщо дані були загублені чи немає можливості знайти протокол, необхідно звернутися в нашу компанію наступними способами:

• написати нам у чат на сайті, Мессенджер або Телеграм;
• написати листа на пошту abonotdel@maxnet.ua, приклавши заяву в довільній формі про втрату і копію першої сторінки паспорта власника договору;
• звернутися особисто в Центр обслуговування абонентів (Харків, пр. Науки, 43Б, Пн-Пт з 9:00 до 18:00) з паспортом і написати заяву про втрату.

Повернутися до початку

2. Як дізнатися свій тарифний план?

Дізнатися свій тарифний план можна використовуючи особистий кабінет. Тариф буде вказаний у розділі «Послуги».

Вхід на сторінку особистого кабінету — https://stat.maxnet.ua

Дані для входу (логін і пароль) вказані в протоколі замовлених послуг, виданому при підключенні.

Також інформацію про тарифний план може надати співробітник сервісно-інформаційного центру у чаті на сайті та за тел. (057)720-9-720 або 0-800-31-0-800.

Дізнатися свій тарифний план також можна за допомогою програми «Мій Макснет» для Android і iOS.

Повернутися до початку

3. Як дізнатися пароль від особистого кабінету?

Під час підключення майстер видає протокол замовлених послуг, де прописує логін і пароль для доступу в Особистий кабінет.

Якщо дані були загублені, Вам необхідно звернутися в нашу компанію будь-яким зручним для Вас способом:

1. написати нам у чат на сайті, Messenger або Telegram;
2. зателефонувати в сервісно-інформаційний центр за тел .: 0800-31-0800, (057) 720-9-720;
3. написати листа на пошту abonotdel@maxnet.ua, додавши у вільній формі заяву і копію першої сторінки паспорта власника договору;
4. звернутися особисто в центр обслуговування абонентів (Харків, пр. Науки, 43Б, Пн-Пт з 9:00 до 18:00) з паспортом і написати заяву про втрату.

Повернутися до початку

4. Як змінити пароль?

Щоб змінити пароль від особистого кабінету, потрібно перейти на вкладку «Зміна пароля» в меню «Профіль» в особистому кабінеті.

Вхід на сторінку особистого кабінету — https://stat.maxnet.ua

Далі необхідно ввести старий і новий пароль.

Якщо старий пароль загублено, необхідно звернутися в нашу компанію наступними способами:

1. написати нам у чат на сайті, Мессенджер або Телеграм;
2. звернутися в сервісно-інформаційний центр за телефонами (057) 720-9-720 або 0-800-31-0-800;
3. написати листа на пошту abonotdel@maxnet.ua, приклавши заяву в довільній формі про втрату і копію першої сторінки паспорта власника договору;
4. звернутися особисто в Центр обслуговування абонентів з паспортом і написати заяву про втрату.

Повернутися до початку

5. Що робити, якщо пароль або логін для доступу в Особистий кабінет загублені?

Якщо старий пароль загублено, необхідно звернутися в нашу компанію будь-яким зручним для Вас способом:

1. написати нам у чат на сайті, Мессенджер або Телеграм;
2. звернутися в сервісно-інформаційний центр за телефонами (057) 720-9-720 або 0-800-31-0-800;
3. написати листа на пошту abonotdel@maxnet.ua, додавши заяву в довільній формі про втрату і копію першої сторінки паспорта власника договору;
4. звернутися особисто в Центр обслуговування абонентів з паспортом і написати заяву про втрату.

Повернутися до початку

Загальні питання

1. Що таке програма лояльності і як її підключити?

Програми лояльності від «Макснет» — це можливості заощаджувати на послугах для діючих абонентів.

«Заплати менше – отримай більше»: сплатіть шість місяців користування послугами й отримайте сьомий у подарунок.

Порядок дій:

1. Поповніть свій особовий рахунок на суму, яка відповідає абонентській платі за 6 місяців.
2. Повідомте нашим спеціалістам про оплату будь-яким доступним способом (Телеграм, Месенжер, дзвінок, зворотний дзвінок).
3. Після активації Ви отримуєте один місяць користування послугами у подарунок.

Не забудьте повідомляти наших спеціалістів про намір участі у програмі лояльності! Зверніть увагу, якщо ви стали учасником, Ваш тариф не зміниться, а його вартість не підвищиться протягом сплаченого періоду.

«Рекомендуй Макснет»: для участі Вам потрібно порекомендувати «Макснет» знайомим, які збираються підключати інтернет або ТБ.

Якщо новий абонент назве Ваш особовий рахунок або адресу при підключенні, ми нарахуємо Вам бонус у вигляді місяця промокористування послугами. Якщо Ви приведете відразу двох друзів — отримаєте три місяці; три друга — це цілих півроку послуг в подарунок!

Повернутися до початку

2. Я можу скористатися програмою лояльності «Заплати менше, отримай більше», якщо підключаюся на акційних умовах?

Так, у такому випадку Вам потрібно сплатити відповідну кількість місяців зі знижкою, а останні – за стандартною ціною.

Наприклад Ви приймаєте участь у акції «-20%». Знижка на тарифи діє протягом 4 місяців + місць підключення. Припустимо, що ви користуєтесь послугами протягом 1,5 міс (2 тижні після підключення та 1 повний місяць). Тоді Вам потрібно сплатити 3 місяці, що залишилися за зниженим тарифом + 3 місяці за стандартним.

Не забудьте, що після внесення абонентської плати необхідно сповістити нас для нарахування конусного місяця.

Повернутися до початку

3. Якщо я підключив послугу «Інтернет» по акції, а тепер хочу додати «Телебачення», в мене залишиться акційна вартість тарифу?

Так, але знижка на тариф не буде подовжена. Стандартна вартість тарифу за послугою «Інтернет + ТБ» почне діяти після закінчення акційного періоду, який почався з моменту підключення послуги «Інтернет».

Повернутися до початку

4. Я маю власну приставку, роутер. Можна використовувати їх?

Наша компанія не встановлює специфічних прошивок на обладнання абонентів. Ви можете використовувати власне обладнання за умови, що воно не має вбудованих налаштувань іншого провайдера.

Якщо Ваш роутер підходить для тарифа, який Ви підключаєте (для гігабітних тарифів необхідні гігабітні роутери), та не має програмних та апаратних проблем – Ви звісно можете використовувати його.

У випадку з ТБ-приставками справа складніша. Сповістіть оператора про наявність приставки під час консультації. Ми перевіримо сумісність, а також майстер візьме нашу приставку на випадок, якщо послуги буде неможливо використовувати на Вашому обладнанні.

Повернутися до початку

5. Як дізнатися свою IP-адресу?

Натисніть правою кнопкою миші на значку підключення до інтернету на панелі задач. Оберіть пункт «Параметри мережі Інтернет» (або «Центр управління мережами і загальним доступом» для Windows 7).

У лівій частині нового вікна виберіть пункт «Ethernet» і «Налаштування параметрів адаптера» (або «Зміна параметрів адаптера»).

У новому вікні мережевих підключень натисніть правою кнопкою миші на значку підключення Ethernet і виберіть пункт «Стан».

У вікні стану підключення натисніть на кнопку «Відомості ..». У новому вікні потрібно знайти рядок «Адреса IPv4». Напроти неї буде вказано IP-адресу Вашого комп’ютера в мережі.

Повернутися до початку

6. Як регулярно отримувати повідомлення про акції, конкурси та нові послуги?

Щоб пізнаватися новини, брати участь в акціях і перемагати в конкурсах, ми рекомендуємо:

1. Актуалізувати свої контактні дані в особистому кабінеті.

Зайдіть в особистий кабінет https://maxnet.ua/stat і на головній сторінці впишіть актуальний e-mail і номер телефону, натиснувши на кнопку у вигляді шестерні.

2. Підписатися на розсилку в браузері.

Заходячи на сайт https://maxnet.ua натискайте на кнопку «Увімкнути повідомлення» / «Показати повідомлення», коли побачите вікно запиту підписки на повідомлення.

3. Підписатися на соціальні мережі компанії.

«Макснет» публікує інформацію про конкурси та акції на сторінках в соціальних мережах:

• Facebook https://www.facebook.com/maxnetua
• Instagram https://www.instagram.com/maxnetua
• Telegram https://t.me/maxnetua

Повернутися до початку

7. Ви можете допомогти позбавитися вірусів?

Так, наші майстри надають комп’ютерну допомогу користувачам. Ми можемо налаштувати роботу операційної системи, перевірити комп’ютер на віруси та видалити їх.

Повний перелік доступних послуг можна подивитися тут: https://help.maxnet.ua/

Щоб замовити видалення вірусів, залиште заявку на нашому сайті або зверніться за телефонами 0800-31-0800 або (057) 720-9-720.

Повернутися до початку

8. Чи може співробітник Технічної підтримки допомогти мені налаштувати програму / роутер/ Windows і т.д.?

Так, комп’ютерна допомога та налаштування входять до переліку послуг, що надає компанія «Макснет».

Коли абонент звертається до нас за консультацією, ми намагаємося допомогти в телефонному режимі. Якщо віддалено не вдається вирішити питання, ми направляємо до абонента нашого спеціаліста.

Повний перелік доступних послуг можна подивитися тут: https://help.maxnet.ua/

Повернутися до початку